Přidání odkazu – URL

Proto, aby vyhledávač pracoval správně a k podpoře provádění naší vydavatelské rozvážnosti, jsme stanovili postupy pro přidání stránek k našemu schválení. Můžeme odmítnout, zrušit nebo upravit návrhy, které porušují tyto pravidla nebo u kterých naopak věříme, z naší soukromé opatrnosti, že by neměly být součástí adresáře vyhledávače. Můžeme také odmítnout, zrušit nebo zablokovat jiné stránky, u kterých si myslíme, že jsou spojeny s uživatelem, který porušuje tyto postupy.

Měl by jste věnovat krátký čas k pochopení těchto postupů než začnete. Nepochopení povede k odmítnutí návrhu.

 1. První krok (nepovinný)Můžete nejdřív založit váš účet. Když žádný nemáte, můžete se zadarmo zaregistrovat. Při přihlášení k účtu ještě před přidáním vaší internetové stránky budete moci spravovat celý váš seznam na uživatelově ovládacím panelu
 2. Druhý krokStanovení, zda je stránka vhodná pro předložení.
  • Nevkládejte zrcadlové (kopírované, podobné, duplicitní) stránky. Jde o stránku, která má v sobě mimo jiné identický obsah jako jiné stránky, ale dohromady tvoří novou URL.
  • Nepředkládajete URL, která má stejný nebo podobný obsah jako jiné stránky, které můžete mít uvedeny v adresáři. Stránky s překrývajícím se a opakujícím obsahem nejsou uživateli vyhledávače užitečné. Vícenásobné návrhy na stejné nebo příbuzné stránky mohou vést k vyřazení nebo zrušení těchto stránek a všech jim přidružených.
  • Máme dané opatření proti zařazení stránek s ilegálním obsahem.
  • Nezařazujte stránky “ve výstavbě” – nedodělané – under construction. Počkejte, dokud bude stránka kompletní než ji předložíte.
  • Odkazy pridavejte bez diakritiky! Brzy se celý vyhledávač bude automaticky překládat do AJ, NJ a FR proto aby předklad proběhl bez problému, nepoužívejte diakritiku (ěščřžýáíé), děkujeme.
 3. Třetí krokZkuste udělat rychlé vyhledávání v našem vyhledávači, aby jste se ujistil, že vaše stránka není už dříve zaznamenaná.
 4. Čtvrtý krokRozpoznejte (určete) nejlepší kategorii pro vaši stránky. Máme enormní počet sekcí, ze kterých si můžete vybrat. Měl by jste stránku předložit do nejlépe odpovídající kategorie. Stránky zařazené do nevhodných nebo nesouvisejících kategorií mohou být odmítnuty nebo odstraněny. Řiďte se pozorně instrukcemi při vkládání vaší URL. Popisy stránek by měly popisovat obsah stránky stručně a výstižně.